Sklep on-line
Kategorie
blog.dajar.pl : Piękna jadalnia : Zastawa stołowa o inspirujących kształtach.

Zastawa stołowa o inspirujących kształtach.

Kompletna kolekcja przygotowanych z dbałością naczyń do serwowania Ambition Fala łączy w sobie dwa główne ogniwa – prostotę i łagodność.

Piękna jadalnia / 11 Październik 2016

Serwis obiadowy i dodatki z kolekcji Fala marki Ambition zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół.

fala-z-dbaloscia.jpg

Zastawa stołowa Fala w nowoczesnej kuchni

Nowoczesne wnętrza opierają się na nowoczesnych dodatkach. Bez nich każda aranżacja zostanie pozbawiona elementów dopełniających, spajających całość w niepowtarzalny projekt. Jednakże, aby nowoczesność zamknięta w prostej i eleganckiej, minimalistycznej formie, nie raziła zbyt dużą surowością i twardością, warto wprowadzić coś, co będzie pełniło funkcję łagodzącą.

Kompletna kolekcja przygotowanych z dbałością naczyń do serwowania Ambition Fala łączy w sobie dwa główne ogniwa – prostotę i łagodność. Biel porcelany oraz brak dodatkowych zdobień doskonale zostaje uzupełniona przez nieregularną linię brzegu.

Przestrzeń

Styl nowoczesny to również przestrzeń. Dążenie do uzyskania wrażenia jak największej wolnej powierzchni bezpośrednio łączy się z zasadą „mniej, znaczy więcej”. Dlatego też, bardzo często można spotkać aranżacje kuchni otwartych, połączonych z jadalnią lub salonem za pomocą łagodnego przejścia. Najlepszym rozwiązaniem staje się również znalezienie elementu wspólnego, który będzie łączył każde z pomieszczeń nie dominując ich indywidualnego charakteru.

Kolor

Istotny jest również kolor. Dominującymi barwami, wybieranymi przy aranżacji wnętrz utrzymanych w stylistyce nowoczesnej są: biel, szarość, czerń oraz srebro. Czasami można również spotkać znacznie wyraźniejsze barwy, jak czerwień lub granat, których podstawową funkcją jest nie tylko estetyka, lecz również ożywienie pomieszczenia. Biała ceramika zastawu Fala jest idealnym wyborem do każdej nowoczesnej kuchni i jadalni. Wprowadza nie tylko optyczne złudzenie przestrzeni dzięki swojemu nieregularnemu kształtowi, lecz jest również doskonałą bazą ze względu na swój podstawowy kolor.

komplet-obiadowy-fala-18-elementowy-ambition.jpg

Kształt

Niezaprzeczalną zaletą jest forma – całkiem inna od klasycznych okrągłych talerzy, lub nawet nowoczesnych, kwadratowych projektów. Złączenie łagodnej linii z lekką geometrycznością to efekt świeżego spojrzenia na styl. Dzięki temu uzyskujemy wrażenie powiększania przestrzeni, jak również rezygnujemy z powtarzalnych, klasycystycznych projektów na rzecz desingerskiej formy, która ożywi wnętrze i sprawi, że stanie się ono niepowtarzalne.

Funkcjonalne dodatki

Nowoczesność kryje się w dodatkach, pozornie niewielkich i nieistotnych elementach, które muszą spełniać zarówno funkcję estetyczną, jak również praktyczną. Multifunkcyjność kolekcji Fala to właśnie przykład obrazujący współczesne pojęcie stylu nowoczesnego w kuchni.

Do wyboru mamy serwisy obiadowe, komplety deserowe i komplety kawowe o zróżnicowanej liczbie elementów. Różne oczekiwania pozwalają niemal dowolnie powiększać kolekcję wykorzystując naczynia dostępne pojedynczo.

Wraz z estetyką, gdy zastanawiamy się już nad wyborem zastawy stołowej, istotnego elementu wyposażenia naszej jadalni, warto pochylić się nad dostępnością dodatków i elementów uzupełniających. Rozwój linii Ambition Fala pokazuje dbałość i pamięć w każdym aspekcie użytkowym. Kolekcja jest wypełniona nie tylko najczęściej wykorzystywanymi talerzami czy filiżankami, lecz obejmuje szereg produktów o tej samej stylistyce.

komplet-kawowy-fala-220-ml-17-elementowy-ambition.jpg

Na naszym stole możemy więc korzystać również z takich form jak cukiernice, serwetniki, dzbanki, wazony, przyprawniki, sosjerki czy patery. Spójna całość sprawi, że każda uroczystość i każdy posiłek może nabrać dodatkowego wymiaru i być za każdym razem wielce kunsztowny i stylowy.

Łącząc stronę wizualną kolekcji Ambition Fala wraz z wyśmienitym smakiem, aromatem i wyglądem przygotowanych potraw można być pewnym, że doznania połączonych zmysłów będą wyjątkowe, a każda uczta, rodzinny obiad, czy spotkanie w gronie przyjaciół będą niezwykle udane.